222 365 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Od dnešního dne do konce července můžete uplatnit slevu na vybrané kurzy pořádané v létě v našem vzdělávacím centru. 

Úplný přehled těchto zlevněných kurzů naleznete zde:

 

Využijte této výhodné letní nabídky a navštivte naše kurzy o prázdninách.

Chcete udělat něco prospěšného pro své tělo a zdraví svých blízkých? Přihlaste se na náš nový kurz Přírodní domácí sirupy, kde si ukážeme přípravu (i ochutnávku) léčivých sirupů a tonik z nejznámější bylinek, které si můžete nasbírat volně v přírodě! Tento nový kurz se bude poprvé konat v neděli  21. května.

V našem vzdělávacím centru se zastavil Velikonoční Beránek. Před odchodem se oklepal a nechal nám zde 20 kurzů zdarma pro naše zákazníky. K vaší přihlášce na libovolný kurz můžete v současné době dostat kurz ve stejné nebo nižší ceně zdarma - stačí v poznámce přihlášky na vámi placený kurz uvést, o který kurz zdarma máte v rámci Velikonoční akce zájem.  Ale raději si pospěšte, máme jich jen 20!

Při objednání a uhrazení našeho libovolného kurzu během měsíce února můžete využít naší Valentýnskou slevu: Stejný kurz, na který se přihlásíte,  bude pro příjemce Vašeho Valentýnského dárku ZDARMA!

 

Jak tuto slevu získáte?  Při objednání kurzu stačí uvést druhou osobu na přihlášku do kurzu a na do poznámky uvést text - Valentýnská sleva. Kurzy, ze kterých můžete vybírat, najdete v našem Harmonogramu.

Naše společnost vám nabízí cyklus vzdělávacích programů pro další vzdělávání pedagogických pracovníků akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. K počátku roku 2017 nabízíme celkem 7 dvoudenních seminářů dalšího vzdělávání pro pedagogy k získání vybraných tvůrčích dovedností, z oblasti psychologie a seminář Inkluze žáků se zdravotním postižením. Nabídku všech našich kurzů určených k dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků naleznete zde.

Naše společnost vám nabízí cyklus vzdělávacích programů pro další vzdělávání pracovníků činných v sociální oblasti akreditovaných Ministerstvem práce a sociálních věcí. K počátku roku 2017 nabízíme pro pracovníky, zabývajícími se praktickými otázkami spojenými se sociální prací, celkem 8 dvoudenních kurzů dalšího vzdělávání. Nabídku všech našich kurzů určených k dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků naleznete zde.

Od 1. září 2015 nás najdete v centru Prahy, na adrese Týnská 21, Praha 1. K první stávající učebně  v Týnské ulici, která je v provozu od léta 2013, jsme pro vás připravili dvě nové učebny, které jsme přemístili z pražských Jinonic. Reagujeme tím na poptávku našich klientů zajistit lepší dopravní dostupnost našich kurzů. Těšíme se na viděnou u nás a věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni.

Přinášíme vám krásný článek naší fotografky Kristiny Ovečkové nejen o fotografování:

Jak se fotí na Svaté Lucii

Cestovky tento ostrov označují jako „karibský ráj“. Zeleň, hory, záplava květů, západy slunce nad mořem i karibské rytmy, ano, to všechno tam je. Pokud nevystrčíte nos z nějakého resortu, máte i pocit, že je to nekomplikované místo, kde si o nic nemusíte dělat starosti - ideální pro letní dovolenou. Naše rodina si naštěstí na resorty nepotrpí a chce co nejvíce poznat ten opravdový život v zemi, i za cenu toho, že se bude potýkat se spoustou problémů – malých i větších. Proto jsme se rozhodli navštívit tento ostrov, v dubnu 2013 poprvé a letos, v březnu 2014, podruhé. Jako zapálená fotografka jsem nemohla opomenout vzít s sebou svoji fotovýbavu, otázka jen zněla, jakou. 

Čtěte dále ->

Co je to Feng-šuej?

Původ Feng-šuej můžeme vystopovat již ve starověké Číně. Toto komplexní učení pomáhá balancovat energii (čchi) tak, abychom se v našem prostoru cítili zdraví, svěží a šťastní.

 

Vzhledem k tomu, že naším toužebným přáním, abyste i vy byli stále zdraví, šťastní a svěží, připravili jsme tedy pro vás kurz, který učením feng-šuej a jeho aplikací do každodenního života provede. Stačí pár malých změn a pocítíte účinky!

 

Čtěte dále.

 

Stránka kurzu Feng-šuej.

 

Tvůrčí kurzy 10. 1. 2014

Jaká máte novoroční předsevzetí?

Chcete v novém roce zabavit své šikovné ruce a uplatnit své tvůrčí nápady místo toho, abyste jen koukali večer na telku?

 

Nabízíme Vám spoustu zajímavých kurzů, ve kterých můžete realizovat mnoho svých tvořivých snů:

 

 

Vytvořilo Zawoko NET ACZ spol. s r.o., 2007-2013 | Vzdělávací centrum | E-mail: acz@aczprace.cz