222 365 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Od ledna 2005 se Vzdělávací centrum ACZ podílí na řadě evropských projektů v oblasti dalšího vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů.

 

Projekty jsou často zaměřeny na skupiny osob znevýhodněné na trhu práce, jako například zdravotně postižení občané nebo ženy na či po mateřské dovolené, jejichž společným rysem je nezaměstnanost. Vzdělávací kurzy a jiné aktivity jsou pro tyto skupiny občanů zdarma a pořádají se v oblastech se zvýšenou mírou nezaměstnanosti. Projekty tak pomáhají konkrétním klientům zvýšit své šance při uplatnění na trhu práce či se zařadit do běžného života.

 

 

Projekt ACE

ZVYŠOVÁNÍ KOMPETENCÍ V EVROPSKÉM SEKTORU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PRO SENIORY

K nejvýraznějším demografickým trendům v zemích EU patří stárnutí obyvatelstva. Pro budoucnost EU je proto nesmírně důležité tento trend adekvátně podchytit. Jedním z nejdůležitějším elementů řešení otázky stárnutí populace je odborná příprava personálu pracujícího v sektoru sociálních služeb pro seniory. Současný stav není vyhovující a je proto nutné aktualizovat či připravit nové vzdělávací programy pro přípravu profesionálních pracovníků působících v tomto sektoru.

Oficiální stránky projektu ACE

 

 

 

Vzdělávací centrum ACZ bylo realizátorem nebo se podílelo na realizaci těchto, již ukončených projektů:

 

 

 

Evropské projekty - související články

 

 

Vytvořilo Zawoko NET ACZ spol. s r.o., 2007-2013 | Vzdělávací centrum | E-mail: acz@aczprace.cz