Nové články

Milí studenti,

 

i tento rok jsme předávali množství zkušeností, dovedností, radosti a vědomostí. A to hlavně díky vám! Ze srdce děkujeme, že jste na naší cestě s námi.

 

Přejeme klidné svátky a jen to nejlepší do nového roku 2022.

 

Tým ACZ

Přečíst celý článek ->

V našem týmu přivítáme lektora nebo lektorku počítačových dovedností. Nenáročná brigáda je zajímavá především pro studenty nebo ty s flexibilním časovým rozvrhem. Zájem máme totiž především o lektory, kteří mohou učit i ve všední dny. Umíte vytvořit líbivou prezentaci, sepsat životopis nebo seřadit sloupec podle abecedy? Možná hledáme právě vás.

Přečíst celý článek ->

Z dárků chybí ještě poslední maličkosti? Nechte se inspirovat. Přinášíme vám 7 našich nejoblíbenějších kurzů. Každý z nich lze koupit jako dárek a nemusíte do obchodu ani na poštu. Nyní jsou poukazy dokonce bez závazků. Darujte zážitek, relaxaci i vědomosti.

 

Přečíst celý článek ->

 

V rámci evropského projektu „SAGE“ proběhnou v našich učebnách zdarma kurzy pro seniory. Zabývají se důležitými společenskými tématy jako je nabídka komunitních služeb, zdravotní a sociální péče, obrana proti podvodným praktikám, ale také osobním rozvojem seniorů. Kurzy budou probíhat zdarma jen po omezenou dobu, přihlašujte již nyní.

 

Přečíst celý článek ->

Už jste někdy odsouhlasili práci navíc, protože jste nedokázali říct ne? Zažíváte úzkost, když máte prosadit vlastní názor? Nebo naopak často reagujete přehnaně agresivně a zapomínáte na přání ostatních? Chtěli byste se naučit lépe komunikovat a vyjadřovat své názory? Řešení může přinést nácvik asertivní komunikace. Přinášíme tři osvědčené asertivní techniky pro řešení konfliktů. 

Přečíst celý článek ->

Připravujete společný den pro zaměstnance nebo teambuildingovou akci? Zařaďte do programu jeden z našich kurzů a spojte zábavné s užitečným. Kurzy jsou skvělým způsobem, jak zaměstnance pracující z domova opět spojit v celek.

Přečíst celý článek ->

Vážení klienti,

 

výuka v našem vzdělávacím centru byla obnovena. Kurzy probíhají prezenčně v učebnách. Nadále dbáme na zvýšená hygienická opatření.


Těšíme se vás na některém z našich kurzů.

Učíme se celý život, vědomě i nevědomě. Aniž by nám někdo řekl jak, osvojili jsme si řadu znalostí a dovedností. Jsou ale chvíle, kdy se chceme nebo musíme učit systematicky a efektivně. Stále rozšířenější je také on-line výuka, náročnější na pozornost. Ať už chodíte na kurzy, učíte se sami cizí jazyk nebo studujete vysokou školu, tento článek je pro Vás. Zabývá se otázkou, zda je možné se naučit učit a jak na to. Dali jsme dohromady řadu praktických tipů, které můžete hned vyzkoušet.

Přečíst celý článek ->

Psaní všemi deseti je dovednost, která se využívá denně v osobním i profesním životě. Má smysl trénovat ji od útlého věku, ale na školách se prstokladu na klávesnici pozornost věnuje jen výjimečně. Představujeme proto variantu kurzu Psaní všemi deseti i pro děti. Jak je možné učit se psát online a jak k tomu děti motivovat nám prozradila lektorka kurzu Mgr. Jitka Káplová.

Přečíst celý článek ->

PF 2021 23. 12. 2020

Vše dobré v roce 2021

Přejeme Vám hodně zdraví a štěstí v následujícím roce 2021. Dopřejte si klid, pohodu a obohaťte svůj život novými zážitky. Bavte se a naučte se něco pěkného, nového, užitečného (i neužitečného:-). Něco, co už jste dávno chtěli vědět, umět a zkusit, ale nikdy Vám na to jaksi nezbyl čas. Zasloužíte si věnovat trochu času i sobě!

Těšíme se, že Vás potkáme třeba i na našich kurzech.

Další články najdete v našem archivu ->