Co je to Feng-šuej?

Původ Feng-šuej můžeme vystopovat již ve starověké Číně. Toto komplexní učení pomáhá balancovat energii (čchi) tak, abychom se v našem prostoru cítili zdraví, svěží a šťastní.

 

Vzhledem k tomu, že naším toužebným přáním, abyste i vy byli stále zdraví, šťastní a svěží, připravili jsme tedy pro vás kurz, který učením feng-šuej a jeho aplikací do každodenního života provede. Stačí pár malých změn a pocítíte účinky!

 

O čem bude náš kurz Feng-šuej?

Obsah kurzu Feng-šuej nám popisuje jeho lektorka, Ing. Renata Mládková:

 

"Podíváme se na správné uspořádání všech hlavních pokojů v bytě. 

Řekneme si, proč je dobré umístit sedačku s výhledem na dveře. Jak postavení postele může ovlivňovat zdraví nás i našich dětí. Jak může změna v ložnici prospět našemu partnerskému vztahu. Jak se u psacího stolu lépe soustředit na práci. Jak dostat co nejvíce energie do bytu. Jak souvisí umístění sporáku se zdravím celé rodiny. Proč není čtyřka právě pozitivní číslo. Podíváme se na barvy v interiéru. Ukážeme si jak očistit prostor, tj. jak vnést do bytu novou energii, aby mohl začít náš nový partnerský život, nebo jak se zbavit energie od předešlých nájemníků. Proč se máme vyhnout elektronice a zrcadlům v ložnici. Pozornost budeme věnovat i dětským pokojům, které plní více funkcí najednou.

Podle data narození najdeme vaše pozitivní a negativní světové strany i váš element. A jako třešnička na dortu tu bude osobní dárek od lektorky – možnost odpovědi na jednu vaši otázku z Knihy proměn."

 

Kurz Feng-šuej

Nejbližší termín kurzu se koná v sobotu 26. 4. 2014 celý den. Přihlásit na kurz se můžete zde.

 

Chcete vědět o Feng-šuej více? Zkuste některé zajímavé odkazy:

 

Chcete-li dobře bydlet a vylepšovat svůj domácí prostor, můžeme Vám nabídnout také další podobné kurzy: