Blíží se začátek školního roku a nejen naše děti se mohou vrátit zpátky do školy. I naše vzdělávací centrum pro vás připravilo celou řadu kurzů pro dospělé. Kompletní přehled našich kurzů naleznete v našem Harmonogramu, nicméně v našem podzimním rozvrhu je - kromě dlouhodobě oblíbených a navštěvovaných kurzů - zařazeno několik novinek:Zpátky do školy
 

Aromaterapie II

Aromaterapie II navazuje na oblíbený kurz Aromaterapie, oba kurzy vede lektorka Michaela Makulová. V navazujícím kurzu prohloubíte své znalosti Aromaterapie a míchání esenciálních vonných olejů. Dále se seznámíte s účinky hydrolátů - květových vod. Celý kurz budou provázet praktické příklady, zkoušení desítek éterických olejů a voňavá relaxace.

Investování pro začátečníky

Investování pro začátečníky je kurz, díky kterému se naučíte lépe zhodnocovat své peníze. V kurzu zjistíte, jaké existují možnosti investování, dozvíte se důležité informace o podílových fondech a získáte typy, jak s investováním začít.

Testy pro děti - různé druhy inteligence

Věděli jste, že existuje více druhů inteligence? Kurz Testy pro děti - různé druhy inteligence vám pomůže rozeznat potenciál vašeho dítěte a rozvinut tak jeho schopnosti. V rámc kurzu identifikujete typ inteligence vašeho dítěte, vyhodnotíte ho pomocí testu a získáte tipy pro další rozvoj.

 

Ať už si vyberete některou z našich novinek nebo stálice v našem harmonogramu, vítáme vás zpátky do školy!