Kurz jako dárek pro maminku

Zamýšlíte se nad tím, co darovat své mamce? Nejlepší dárek pro maminku je takový, který jí umožní zapomenout alespoň na chvíli na každodenní rutinu, starost o rodinu a práci, které má nad hlavu. Naše mámy se pořád o někoho starají a nemají čas se věnovat svým zálibám. Často i zapomněly na to, že nějaké záliby mají. O Vánocích, či narozeninách, je čas jim to připomenout!

Jaký dárek pro maminku je ten pravý?

Zamyslete se nejdříve nad tím, co vaši maminku baví. To někdy není jednoduché, protože spousta maminek pořád jen dělá to, co je potřeba. Někdy ale zmíní, co si přejí, o čem sní, stačí naslouchat. 

  • Věnuje se vaše máma ráda zahradě, či bylinkám na balkoně?
  • Baví ji zkrášlovat svůj domov a vyrábět hezké věci?
  • Ráda by (znovu) psala básně či povídky?
  • Nebo by spíše potřebovala pomoc s počítačem?

Možná už něco dříve dělala a pod tíhou povinností pak své záliby opustila. Nebo o něčem sní, ale pořád má výmluvu k tomu, aby se do toho pustila. Známe to. Čas, peníze, příležitosti, nemá s kým… 100 důvodů proč něco nedělat se vždy najde. Správný dárek pro maminku ale může její sny podpořit nebo ji k tomu, aby si je splnila, trochu pošťouchnout.

Jaký dárek pro maminku vybrat?

Dnes je trend dárků, které nezůstanou stát na poličce, a nebude na ně padat prach. Počítá se to, co zažijete a ne to, kolik věcí si koupíte. Na trhu vzniklo množství firem, které nabízejí adrenalinové, zábavné, či relaxační zážitky. My v ACZ centru se zaměřujeme na vzdělávání a nabízíme zájmové kurzy, tvořivé kurzy či kurzy zaměřené na zahrady a design nebo kurzy osobního managementu. Vybrat si můžete od krátkých kurzů až po vícedenní semináře.

Pokud jako dárek pro maminku zvolíte kurz, může se něco nového naučit, potkat nové lidi, přijít na jiné myšlenky a třeba i získat vášeň pro koníček, který do jejího života vnese nový elán a inspiraci. Některé naše zákaznice se až v důchodovém věku konečně dostali k tvořivému psaní nebo až po 50-tce propadli patchworku či pěstování bylinek. Vždycky je správný čas na to, abychom začali dělat to, co nám dělá radost.

Naše doporučení na dárek pro maminku

Maminky si v našem centru oblíbily obzvláště pár kurzů, které doporučujeme:

Herecké minimum Lenčino háčkování Japonská kaligrafie
Hercké minimum Kurz háčkování Kurz zdravý životní styl
Cena kurzu 3 490,- Kč Cena kurzu 890,- Kč

Cena kurzu 3 590,- Kč s DPH

     
Aromaterapie Grafologie Muzikoterapie
Aromaterapie Grafologie Muzikoterapie
Cena kurzu 1 490,- Kč Cena kurzu 2 950,- Kč

Cena kurzu 990,- Kč s DPH

Praktické tipy na závěr

Je kurz vhodný jako dárek pro maminku k Vánocům či narozeninám?

Jakákoli příležitost je dobrá k tomu, abyste své mamince připravili hezký zážitek a čas pro ni samotnou. V každém ročním období se může hodit jiné téma. Pokud si ale vyberete kurz, podívejte se do harmonogramu, jestli je vypsaný v době kolem svátku, ke kterému dárek dostane. Lepší je nekupovat lení kurz k Vánocům nebo zdobení perníčků v červenci.

Darovat poukázku či konkrétní kurz?

Pokud zvolíte konkrétní kurz, bude mít vaše maminka pocit, že jste se nad výběrem dárku opravdu zamysleli a více to ocení. Kurzy opakujeme pravidelně, takže když ji nejbližší termín nesedne, podaří se další s větším časovým předstihem. V případě, že ji výběr kurzu nenadchne, vždycky se dá domluvit, že ho zaměníme za jiný.

Pokud je ovšem vaše maminka opravdu vybíravá nebo nemáte tak blízký vztah, abyste uměli posoudit, co by ji potěšilo, můžete ji darovat i poukaz v konkrétní hodnotě a nechat ji vybrat si kurz samotnou.

Poslat ji na kurz samotnou či přijít s ní?

To záleží opravdu na vás. Chcete se svoji maminkou strávit více kvalitního času? Chcete si dopřát nekonfliktní a kreativní setkání, kde si užijete i legraci? Přijďte na kurz obě a třeba vám to umožní vytvářet pak něco společně i doma.

Na druhou stranu může vaše maminka potkat na kurzu i jiné milé lidi se stejnými zájmy a třeba je to lepší, než abyste šli s ní, když vás obsah kurzu doopravdy nezajímá.

Váš letošní dárek pro maminku bude výjimečný a věřte, že ji skutečně potěší.
-----------------------------
Zde najdete kurzy řazené podle data konání.
Zde najdete kurzy podle kategorií členěné na tvůrčí kurzy, zájmové kurzy, kurzy zahradní a bytové architektury, a další.