7 nejoblíbenějších kurzů jako dárek

Pokud si lámete hlavu ještě s posledními dárky, jsme tu s dávkou inspirace. Představujeme 7 našich nejoblíbenějších kurzů letošního roku. S námi nemusíte do obchodu ani vyzvedávat balíčky. Dárkový poukaz objednáte rychle z pohodlí domova.

 

Nemusíte se při tom bát, že šlápnete vedle. Obdarovaný může změnit termín kurzu nebo ho dokonce vyměnit za jiný ve stejné cenové kategorii. A to po celý rok 2021.

Jak dárkové poukazy fungují?

U zvoleného kurzu si vyberte termín a přejděte k objednávce. Zaškrtněte, že máte zájem o dárkový poukaz. Sami si zvolte text přání nebo ho nechte na nás. Po úhradě poukazu vám přijde elektronicky na emailovou adresu. Pohodlně a rychle.

 

 • kurz bytovy design
   

  Bytový design

  Jak používat barvy, vyznat se v obchodech a jejich nabídce, dokonce jak zvládnout přestavbu bytu či domu. To vše v jednom kurzu i s možností konzultovat vlastní projekt.

  Daruji nápady na design

 • pece o seniory v jejich domacnosti
   

  Počítačové kurzy pro seniory

  Snaží se, ale počítač je pořád dokáže vyvést z míry. Pojďme se tomu podívat na kloub a naučit se další funkce. Zkušení lektoři vedou kurzy na míru seniorům.

  Pomůžu zdolat počítače

 • kurz zahradni architektury zacatecnici1
   

  Zahradní architektura

  Umění optimalizovat, zkrášlit a přizpůsobit si vlastní zahradu nebo se to vše naučit pro profesní kariéru. Model výuky architektury vychází z britských kurzů designu.

  Potěším uměním zahrad

 • aromaterapie vanocni vune
   

  Aromaterapie

  Kurz představuje aromaterapii jako praktického pomocníka. Své využití má při prevenci nemocí i pro přírodní čistotu domova.

  Překvapím voňavou relaxací

 • kurz kaligrafie
   

  Japonská kaligrafie

  Tradiční způsob psaní štětcem a tuší, ve kterém jde
  o estetickou hodnotu napsaných znaků. Nejedná se jen o umění, ale i o způsob odpočinku.

  Daruji novou dovednost

 • feng shui harmonie bydleni i v zivote


  Feng shui

  Pomáhá harmonizovat prostory, ve kterých žijeme, odpočíváme a pracujeme, abychom se v nich cítili dobře. Harmonie bydlení se promítá i do harmonie života.

  Přinesu harmonii

 • kurz pestovani a pouziti bylinek


  pěstování bylinek

  Bylinky dělají radost nejen na jaře. Kromě jejich pěstování kurz provádí i uchováváním a využitím. Jako bonus lektorka prozrazuje jak na divoké bylinky v přírodě.

  Pomůžu s bylinkami

Žádný z našich nejoblíbenějších kurzů není ten správný? Podívejte se na náš harmonogram kurzů a vyberte si vlastní. S výběrem rádi poradíme. Stačí nás kontaktovat.