7 nejoblíbenějších kurzů jako dárek

Pokud si lámete hlavu ještě s posledními dárky, jsme tu s dávkou inspirace. Představujeme 7 našich nejoblíbenějších kurzů letošního roku. S námi nemusíte do obchodu ani vyzvedávat balíčky. Dárkový poukaz objednáte rychle z pohodlí domova.

Nemusíte se při tom bát, že šlápnete vedle. Obdarovaný může změnit termín kurzu nebo ho dokonce vyměnit za jiný ve stejné cenové kategorii. A to po celý rok 2022.

Jak dárkové poukazy fungují?

U zvoleného kurzu si vyberte termín a přejděte k objednávce. Zaškrtněte, že máte zájem o dárkový poukaz. Sami si zvolte text přání nebo ho nechte na nás. Po úhradě poukazu vám přijde elektronicky na emailovou adresu. Pohodlně a rychle.

 • kurz Navrhování zahrad

  Navrhování zahrad s Janem Lorencem

  Jak navrhovat design a úpravy zahrad, vybírat stavební materiál nebo rostliny. To vše v jednom kurzu i s možností konzultovat vlastní projekt.

  Daruji zahradu snů

 • kurz Asertivita

  Time management

  Na nic není čas, chodí pozdě, úkolů jenom přibývá, ale i tak si přibírá další povinnosti. Poznáváte někoho? Darujte mu kurz, kde se naučí organizovat čas, delegovat a říkat NE.

  Pomůžu zdolat plánování

 • kurz Mobily pro seniory

  Mobilní telefony pro seniory

  Volat, psát, fotit, podívat se na počasí. Pro někoho hračka, pro seniory někdy úplná záhada. Lektoři trpělivě učí všechny možnosti mobilních telefonů.

  Potěším novými dovednostmi

 • kurz Asertivita
   

  Asertivita

  Kurz pro každého, kdo se chce zdokonalit v prosazování svých požadavků a nekonfliktním odmítání. Teoreticky i prakticky.

  Překvapím užitečným kurzem

 • kurz Podnikání OSVČ
   

  Začátky podnikání pro OSVČ

  Hýří nápady, ale neví jak začít. Pomůžeme sestavit plán i zjistit informace.

  Daruji start podnikání

 • kurz MS Office

  Kurz MS Office

  PowerPoint, Excel i Word. Učíme naplno využívat nejdůležitější programy, které mají přínos doma i v práci.

  Pomůžu zdolat počítač

 • kurz Korálkování

  Korálkování

  Relaxace nad korálky pro začátečníky i pokročilé. Láska na celý život?

  Přinesu relaxaci

Žádný z našich nejoblíbenějších kurzů není ten správný? Podívejte se na náš harmonogram kurzů a vyberte si vlastní. S výběrem rádi poradíme. Stačí nás kontaktovat.