S radostí si vás dovolujeme pozvat do naší nové učebny v centru Prahy, v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je nově zařízená ve firemním areálu na adrese Týnská 21, Praha 1 a bude otevřená v říjnu 2013.

Co se v mí můžete naučit?

Bude zde probíhat vzdělávání jazykové - kurzy exotických jazyků začnou v říjnu 2013. Vyučujeme korejštinu, arabštinu a hebrejštinu - ve všech kurzech jsou vítáni začátečníci se zájmem o exotickou kulturu i daný jazyk.

Dále se tu můžete bavit v kurzech tvůrčích a zájmových. Například v Tvůrčím semináři animovaného filmu se naučíte dělat krátké animované filmy nejen pro a s dětmi. Kurzu Zdobení perníčků přinese odpočinek i inspiraci nejen na vánoční čas. V kurzu Lenčino háčkování se mnou všechny šikovné ruce naučit originální háčkovací techniku pro výrobu roztomilých zvířátek.

V neposlední řadě zde budou probíhat některé naše kurzy z oblasti rozvoje osobnostiKurz sebepoznání podle typologie MBTI Vám objasní základní rysy nejen Vaší osobnosti, ale i lidí kolem Vás a budete tak moci spolupracovat se svým okolím s větší lehkostí a úspěchem. V kurzu Time managementu zjistíte, jak co nejlépe využívat čas tak, abyste již nikdy neztratili ani minutu.

  

Jak zjistíte, které kurzy se konají v naší nové učebně?

Kurzy probíhající v nové učebně jsou označeny v Harmonogramu kurzů nebo přímo v detailu termínu jednotlivých kurzů. 

Učebny v Business Parku Košíře

Výuka v našich původních učebnách v krásném prostředí Business Parku Košíře není přerušena a stále zde budete mít na výběr z širokého množství kurzů. Veškeré počítačové i rekvalifikační kurzy se i nadále budou vyučovat pouze zde.