Archiv článků

Věděli jste, že rekvalifikační kurzy proplácí Úřad práce nejen nezaměstnaným? Jaké jsou podmínky pro podání žádosti o proplacení rekvalifikace a jak postupovat? Shrnuli jsme pro vás roli Úřadu práce v rekvalifikacích. Dozvíte se, jestli jste i Vy kandidátem na úhradu kurzu a získáte návod, jak žádost zařídit.

Přečíst celý článek ->

Emoce hrají při komunikaci významnou roli. Naštěstí se promítají do obličeje a můžeme je tak snadno číst. A to tak, anižbychom o tom museli přemýšlet. Snadno poznáme radost, smutek, vztek. Lze ale využít výrazy v náš prospěch? A co když je protistrana záměrně používá jako zastírací manévr?

Přečíst celý článek ->

Tento měsíc začíná platit nový hodnotící standard pro kvalifikační zkoušku Asistent/asistentka. A přináší velkou porci novinek. Některá kritéria úplně ruší a některá naopak přidává. Upravuje navíc podobu, jakou budou kritéria ověřována. Pojďme si shrnout, co všechno se mění a jak bude zkouška vypadat.

Přečíst celý článek ->

S radostí oznamujeme, že naše učebny jsou vám opět otevřeny!

Po uzavření z důvodu nařízení vlády se u nás v pondělí 11.5. opět rozběhla výuka kurzů. Dbáme na zdraví studentů, lektorů i zaměstnanců. Fungujeme proto ve zpřísněném hygienickém režimu. Co obnáší a jak se dotkne výuky?

 

Přečíst celý článek ->

Možná jste si všimli, že naše nabídka se stále rozšiřuje o online kurzy. Jak takové online vzdělávání probíhá, jaké má výhody a co od něj můžete očekávat? Odpovědi na vaše nejčastější otázky jsme sepsali v tomto článku.

 

Přečíst celý článek ->

Naši nabídku kurzů rozšiřujeme o e-learningový kurz Lektor dalšího vzdělávání. Jedná se o vyhledávanou formu on-line výuky. Vycházíme tak vstříc těm, kteří mají k nám do Prahy daleko, čas jim nedovoluje na kurz docházet nebo chtějí studovat z pohodlí svého domova.

 

Přečíst celý článek ->

Vážení klienti,

v souvislosti s pandemií COVID-19 oznamujeme, že veškeré kurzy plánované na období 16. 3. až 11. 5. 2020 se budou konat v náhradních termínech.

 

Důvodem je rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu a celoplošné karantény. Děkujeme za pochopení.

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl je pojem, pod kterým si každý představí něco jiného. Je to dobře. Každý člověk má jiné sny, plány, styl a zdravotní predispozice. Proto každý z nás potřebuje trochu něco jiného. Otázka potom zní, co by to mělo být? Paletu možných odpovědí představí na kurzu „Zdraví baví“ sympatická lektorka Dita Hrudová.

Přečíst celý článek ->