Nevybrali jste si z více než stovky našich standardních kurzů, seminářů či workshopů? Nevadí - připravíme program, který je ušitý na míru přímo Vám.

 

Nepořebujete připravit program v jedné ze tří nejčastějších oblasti zájmu?

 

Interní kouč/instruktor/lektor

Udržení a přenos know-how v organizaci je klíčovým elementem její konkurenceschopnosti. V rámci organizace funkci přenosu know-how často plní interní kouč či instruktor. Adekvátní profesní znalosti jsou pro takovou funkci samozřejmým předpokladem, stejnou důležitost mají však i pedagogické dovednosti kouče. Bez nich zůstane know-how navždy v jeho hlavě. Náš kurz pedagogického minima připraví zaměstnance pro tuto úlohu - podle vašeho konkrétního zadání připravíme školení na míru.

 

Rozvoj obchodních dovedností

Zvládání umění prodeje je u každého zaměstnance komplexem jeho osobnostních předpokladů, znalostí, zkušeností a dovedností. Komunikační a prezentační dovednosti mají v tomto komplexu důležitou úlohu. Cyklus našich seminářů je zaměřen na vybudování a rozvoj obchodních dovedností zaměstnanců s cílem zvýšit jejich efektivitu prodeje. Připravíme tréninkový program podle vašeho zadání, včetně změření vstupních a výstupních prodejních kompetencí zaměstnanců.

 

Osobní management

Komerční organizace stojí a padá s kvalitou svých zaměstnanců. Máte pocit, že v této oblasti máte rezervy? Náš cyklus seminářů osobního managementu může v tomto směru významně pomoci. Semináře jsou zacíleny na rozvoj tzv. měkkých dovedností, jejichž zvládnutí je zásadní pro optimální výkon profesních funkcí a práci v týmu  - např. time management, asertivní jednání, zvládání stresu, emoční inteligence a řada dalších. Podle vašeho zadání připravíme program na míru.

 

Další příklady připravených kurzů a seminářů na klíč:

  • Kurz komunikačních dovedností - e-mailová a telefonická komunikace
  • Time management pro manažery
  • Relaxace a zvládání stresu ve firmě
  • Asertivita pro vedoucí pracovníky
  • Kurz Korálkování pro společenskou akci

Místo konání

Podle zadání - buď v našich prostorách v centru Prahy (Týnská 21, Praha 1), nebo přímo ve Vaší organizaci. Působíme po celé ČR.

Pro další informace, podrobnosti a vytvoření nezávazné nabídky kontaktujte:

RNDr. Olga Karousová

+420 605 954 045

+420 222 365 819

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.