kurz-komunikace-s-detmi.jpg

Komunikace s dětmi v rodině

Přejete si pro vaše děti to nejlepší, toužíte po rodinné pohodě a klidném domově? Na kurzu Komunikace s dětmi v rodině si řekneme, jak s dětmi dobře komunikovat, aby z nich vyrostly spokojené a sebevědomé osobnosti, proč jako rodiče někdy chybujeme a jak to změnit, co můžeme zlepšit, aby rodina byla vždy pro naše děti bezpečným přístavem a jak děti naučíme sebeúctě i úctě k druhým. 

Termíny

Termíny
O možnostech konání kurzů se prosím informujte na tel. číslech: +420 222 365 819, +420 734 844 468.
Pro firemní zákazníky a skupiny zájemců lze termín i místo konání kurzu zajistit dle požadavků klienta.
Rádi Vám vyhovíme!
lektor
Garant: Mgr. Olga Strnadová

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

 

Lektorka kurzu

Mgr. Olga Strnadová

Téma výchovy a komunikace v rodině (nejen s dětmi, ale i s partnerem) považuji za klíčové. O práci s dětmi jsem se zajímala intenzivně už při studiu Pedagogické fakulty UK. Tři roky jsem působila jako kontaktní pracovnice pro mládež v nízkoprahových centrech. Nyní osmým rokem jezdím jako lektorka primární prevence na ZŠ. Mám praxi jako chůva s hlídáním a péčí o předškolní děti. Pět let jsem vedla kroužky pro děti v mateřských školách. Čtyři roky učila na ZŠ. V roce 2014 jsem organizovala vlastní kurz Výchova dětí. Mám zkušenosti jako vedoucí a zdravotník na dětských táborech. Vzdělávání dospělých se věnuji od roku 2011, absolvovala jsem také rekvalifikační kurz "Lektor dalšího vzdělávání" zakončený profesní zkouškou NSK. Přesto za svoji největší zkušenost považuji dennodenní komunikaci se svými třemi dětmi a manželem.

 

Zajímají vás nějaké další kurzy komunikace a prezentace?

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Poslední proběhlé kurzy

6. 5. 2022
od 09:00
do 14:30
Mgr. Olga Strnadová
7. 9. 2019
od 09:00
do 14:30
Mgr. Olga Strnadová

Mám zájem o tento kurz

Prosím o zaslání informací o možnostech konání a termínech kurzu

Termín není stanoven!