222 365 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
859

Jak trénovat obchodní zástupce

Prodejny, ať už maloobchody či lékárny, jsou klíčovým obrazem obchodních a marketingových plánů a aktivit. Právě na prodejní ploše dochází k finálnímu rozhodnutí, zda si zákazník koupí produkt náš nebo konkurenční. Proto musíme mít v terénu skvěle vyškolený tým obchodních zástupců, který naše strategie přetaví do prodejů. 

Školení "Jak trénovat obchodní zástupce" je vhodné nejen pro přímé manažery obchodních zástupců, ale i pro klíčové manažery, kteří si chtějí pomocí reprezentantů v terénu zajistit dokonalou realizaci svých obchodních plánů. 

Termíny

Termíny
O možnostech konání kurzů se prosím informujte na tel. číslech: +420 222 365 819, +420 734 844 468.
Pro firemní zákazníky a skupiny zájemců lze termín i místo konání kurzu zajistit dle požadavků klienta.
Rádi Vám vyhovíme!
lektor
Garant: Jana Křížková

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Obsah kurzu Jak trénovat obchodní zástupce

  • Tréninkový koncept
  • Tréninkové principy
  • Pyramida učení
  • Tréninkové prostředí
  • Tréninkový cyklus
  • Síla zpětné vazby

 

Cílem tohoto školení je zvládnout správný postup rozvoje obchodních zástupců s respektem k jejich obchodní senioritě. Dozvíte se klíčové tréninkové principy, zjistíte důležitost přípravy na samotný trénink a získáte doporučení, jak vytvořit správné tréninkové prostředí. Sami si vyzkoušíte používání tréninkového cyklu na mnoha modelových situacích a získáte okamžitou zpětnou vazbu a doporučení na zefektivnění.

 

Toto školení je možno připravit i šité na míru jedné prodejní organizaci.

Délka kurzu

Jednodenní kurz v rozsahu 7 vyučovacích hodin.

Cena kurzu

Cena kurzu je 1.900 Kč bez DPH, 2.299 Kč s DPH.

V ceně kurzu jsou zahrnuty výukové materiály, osvědčení a také nápoje během kurzu.

Lektorka kurzu:

Ing. Jana Křížková

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde byla zodpovědná za budování businessu s klíčovými hráči na maloobchodním trhu, na vytváření zákaznických řešení a tvorbu dlouhodobých obchodních strategií a plánů. Nedílnou součástí její práce bylo vedení zákaznických týmů, složených z key account manažerů a členů multifunkčních oddělení. V posledních dvou letech se Jana intenzivně věnovala rozvoji nováčků vstupujících do světa maloobchodu, ale i zefektivnění práce seniorních obchodních zástupců. Jana vystudovala VŠCHT, je akreditovaným lektorem pro vzdělávání dospělých. Úspěšně absolvovala řadu školení a praktických tréninků, z nichž nejvíce ji ovlivnily „The 7 Habits of Highly Effective People" (S.R.Covey), „GAP – The complete skilled negotiator" (The GAP Partnership), Inner game of Team leadership" (Koucink Centrum) a „Sparking a Culture of Positivity, Happiness and Success" (Shawn Achor).

Nadšení pro práci s lidmi a jejich rozvoj je důvod, proč se Jana rozhodla své zkušenosti a znalosti začít předávat pomocí různých typů školení.

 

Kurz je vhodný i pro firemní zaměstnance a skupiny zájemců - kontaktujte nás v případě, že máte zájem o individuální termín.

 

Zajímají vás nějaké další profesní kurzy?

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Mám zájem o tento kurz

Prosím o zaslání informací o možnostech konání a termínech kurzu

Vybraný kurz   Vypsané termíny kurzu *

Termín není stanoven!

Kontaktní osoba    
Titul Jméno Příjmení
E-mail * Telefon  

Zpráva

 

 

ACZ spol. s r.o., 2007-2019 | Vzdělávací centrum | E-mail: acz@aczprace.cz