koralkovani-vanocni-ozdoby.jpg

Korálkování s vánoční tématikou

Kurzy korálkování nabízíme v několik variantách.  Tento kurz " Korálkování s vánoční tématikou" je určen všem zájemcům o korálkování, kteří se chtějí inspirovat při vánoční výzdobě a chtějí si vytvořit sami vánoční ozdoby nebo jiné dekorační předměty s vánočními motivy. Podlehněte vánočnímu kouzlu korálků s naší zkušenu lektorkou, pro kterou se staly korálky láskou na celý život.

Termíny

lektor
datum
čas
cena
 
Mgr. Viktoria O'Rourke
12. 12. 2020
od 10:00 do 15:30
990,- Kč
lektor
Garant: Mgr. Viktoria O'Rourke

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Popis kurzu Korálkování s vánoční tématikou

V kurzu se budete věnovat tvorbě ozdobných předmětů s vánočními motivy. Kurz je zaměřen na výrobu vánočních ozdob, šperků s vánočními motivy  a jiných vánočních předmětů z korálků. Vyrobit si můžete nejen ozdobu na svůj stromeček, ale i krásný vánoční dárek. Během kurzu stihneme vyrobit minimálně tři výrobky.  Materiál je většinou z České republiky (Jablonecká bižuterie) nebo z Japonska (korálky TOHO). K dispozici budete mít knihy, časopisy a samozřejmě také mnoho korálků. 

Typy kurzů korálkování:

Nabízíme i další varianty kurzu korálkování.  Kurz Korálkování je určen hlavně začátečníkům. V tomto kurzu se seznámíte s technikami navlékání korálků na vlasec, nit, gumičky nebo kovové komponenty. Poznáte různé druhy korálků (např. rokail, vinutky, kočičí oči, tvarovky) a vytvoříte si vlastní výrobek (prsten). Další typy kurzu korálkování jsou určeny pokročilejším účastníkům, kteří již něco umí a chtějí se v korálkování zdokonalit nebo se naučit nějakou novou techniku - např. techniku ketlování.

 

Ukázka tvorby:

 

     

Cena kurzu:

Cena kurzu je 950 Kč s DPH.

V ceně kurzu je zahrnut veškerý potřebný materiál a nápoje během kurzu.

Lektorka kurzu:

Mgr. Viktoria O'Rourke o sobě říká: "Ke korálkování mě přivedla kamarádka před deseti lety a byla to láska na první pohled! Vedle hlavního pracovního poměru je to pro mne bezmezný zdroj relaxace. Pořádat vlastní kurzy jsem začala během mateřské dovolené a ráda se dělím o vlastní zkušenosti dodnes. Pravidelně se účastním zajímavých kurzů a workshopů a stále se učím nové techniky."

Ukázky prací lektorky kurzu

 

Zajímají vás nějaké další tvůrčí kurzy?

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Přihlásit na kurz

   
Přidáním dalších účastníků, získáte slevu 15% na celou objednávku.
(cena uvedena vč. DPH 21%)