siti-brozi.jpg

Šití broží

Malé výrobky do kterých se dá vložit velká fantazie. Brože jsou stále oblíbenější jako dárek. Naučíte-li se základní techniky, vyrábět můžete ozdoby na míru svým nejbližším. Během chvilky i začátečník vykouzlí něco úžasného a hlavně osobitého.

Termíny

Termíny
O možnostech konání kurzů se prosím informujte na tel. číslech: +420 222 365 819, +420 734 844 468.
Pro firemní zákazníky a skupiny zájemců lze termín i místo konání kurzu zajistit dle požadavků klienta.
Rádi Vám vyhovíme!
lektor
Garant: Mgr. Viktoria O'Rourke

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Rádi tvoříte rukama a chcete se naučit zase něco nového? Potřebujete rychlý malý dárek, který udělá radost? Nebo toužíte po broži, která neexistuje? To vše hravě vyřešíte po absolvování kurzu Šití broží. Vyrobit si svou vlastí zvládne i úplný začátečník.

 

V rámci kurzu si ušijete svou první brož a naučíte se další základní manévry práce s korálky. Použijete rozmanité množství materiálu a odnesete si cokoliv, co si dokážete vymyslet.

 

Co o kurzu říká lektora?

S nápadem šít brože původně přišla moje osmiletá dcera. Chtělo se jí vyrobit ptáčka či písmeno S (jmenuje se Sofie), které by mohla nosit na oblečení. Vzaly jsme kus fleecu, namalovaly si šablonku na papíře a už to jelo. K výšivce se dají použít korálky, nalepovat kamínky, peříčka, krajky, další kusy látek, a navíc se dovyužijí zbytky materiálů. Kus po kousku a ptáček byl na světě. Za mé asistence to zvládla i má dcera, a od té doby šijeme brože pořád. Dá se vyrobit i postavička z pohádky, která například nikde není v prodeji, fantazii se meze nekladou. Brože si objednávají naše kamarádky k narozeninám, rády je věnujeme i například paní učitelkám.

 

Co je potřeba?

Materiál je zahrnut v ceně kurzu (fleece, vyplň, šicí potřeby, korálky, sponka). Dostat můžete i své malé a ostré nůžky. Máte-li své vlastní pomůcky, se kterými rádi pracujete nebo zbytky látek a materiálu, které chcete využít, vemte je s sebou.

Délka kurzu

Kurz je v délce čtyř vyučovacích hodin

Ukázka tvorby

 Brož písmeno  Brož plameňákBorž kolibřík

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Mám zájem o tento kurz

Prosím o zaslání informací o možnostech konání a termínech kurzu

Termín není stanoven!