aromaterapie-vanocni-vune.jpg

Aromaterapie - vánoční vůně

Prožitkové setkání s vůněmi pro sváteční čas

Zastavte se v předvánočním shonu a přijďte přičichnout ke svátečním vůním. Vůně na sebe necháme v klidu působit, budeme čichat a vnímat a povídat si o jejich účincích.

Na kurzu si sami namícháte vánoční rozprašovač s jedinečnou vánoční vůní. Věnovat se budeme voňavému vánočnímu koření, ale i stromům a dalším svátečním vůním, které v období adventu i Vánoc oceníte ve vaší aromalampě či difuzéru.

Termíny

lektor datum čas cena  
Ing. Michaela Makulová11. 12. 2019od 17:30
do 20:30
890,- Kč Přihlásit se na kurz
lektor
Garant: Ing. Michaela Makulová

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Na kurzu si sami namícháte vánoční rozprašovač s jedinečnou vánoční vůní.

 

Kurz je určen všem, kteří u nás již absolvovali kurz Aromateraipe I či Aromaterapie II, ale i naprostým začátečníkům, kteří si jen chtěji odpočinout v předvánočním shonu.

 

Lektorka kurzu

Ing. Michaela Makulová

Michaela Makulová vystudovala Institut Aromaterapie v Praze a v současné době své znalosti dále rozšiřuje při studiu Tradiční čínské medicíny v Ostravě. Svoji odbornou praxi provozuje v Plzni a ve Šťáhlavech. Vyučuje aromaterapii dle pěti elementů a základy aromaterapie na jednodenních i víkendových kurzech. Založila odborný blog Kouzlo vůní, do kterého přispívá. Éterické oleje si sama zamilovala a využívá je doma pro zpříjemnění atmosféry i k cílené podpoře. Ve své praxi se od roku 2012 věnuje míchání harmonizačních aromaterapeutických směsí i parfémů, poskytuje aromaterapeutické masáže a poradenství v oblasti osobního rozvoje. Od roku 2007 působí také jako lektorka. Pravidelně se vzdělává v oboru aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů.

 

Více informací o činnosti Michaely Makulové se můžete dočíst na jejím webu www.simbis.cz. Její články najdete v online časopisu kouzlovuni.cz

Délka kurzu

Kurz v celkovém rozsahu 3 vyučovacích hodin.

Cena kurzu

Cena kurzu je 890 Kč s DPH.

V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje a materiál na vytvoření vlastní vánoční vůně, kterou si odnesete s sebou domů.

 

Zajímají vás nějaké další zájmové kurzy?

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Přihlásit na kurz

Vybraný kurz   Vypsané termíny kurzu *
Kontaktní osoba    
Titul Jméno Příjmení
E-mail * Telefon  
Přidáním dalších účastníků, získáte slevu 15% na celou objednávku.
Cena kurzu  
Cena za os. počet osob Cena celkem
(cena uvedena vč. DPH 21%)
     
Název firmy DIČ
Ulice Město PSČ
     
Dodatečné volby    
 
Jméno obdarovaného *

Zpráva