kurz-uvolneni-krcni-patere.jpg

Kurz uvolnění krční páteře

I vaše krční páteř si zaslouží vaši pozornost. Pojďte se naučit techniky, jak ji uvolnit a harmonizovat tak své zdraví.

V dnešní době je zablokovaná krční páteř neduhem mnoha lidí. Největší vliv na to má stres a mnohahodinové sezení u počítače. V životě se pak zablokovaná páteř projevuje migrénami, bolestmi zad, špatným zrakem, sluchem, vysokým tlakem, karpálními tunely a dalšími nemocemi.

Termíny

Termíny
O možnostech konání kurzů se prosím informujte na tel. číslech: +420 222 365 819, +420 734 844 468.
Pro firemní zákazníky a skupiny zájemců lze termín i místo konání kurzu zajistit dle požadavků klienta.
Rádi Vám vyhovíme!
lektor
Garant: Josef Vrba

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Reflexní terapeut, Josef Vrba, vám představí vaši krční páteř v souvislostech a naučí vás techniky, jak ji uvolnit. Kurz je určen nejen pro odborníky, ale i pro úplné laiky, kteří se chtějí naučit, jak zlepšit svůj zdravotní stav a rozproudit energii v těle. Přínosný bude pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání, trpí bolestmi krční páteře a hlavy nebo jsou vystaveni stresu.

Obsah kurzu

Večerní přednáška je kombinací teoretického výkladu a praktického nácviku. Kurzem provádí Josef Vrba, který se již více než patnáct let věnuje reflexní terapii a technikám čínské medicíny.

Před samotným cvičením proběhne přednáška o fungování krční páteře v souvislostech fungování celého těla. Dozvíte se také základní pojmy reflexní terapie, které orgány souvisí s jakými emocemi a jak harmonizovat celý orgánový systém.

Lektor vám představí techniky uvolnění krční páteře využívající reflexní body. Budete mít příležitost si sami cvičení pod jeho vedením vyzkoušet a naučit. Uvolnění je možné provádět pro potřebné odblokování nebo jako prevenci Toto cvičení můžete poté doma aplikovat na sobě nebo na někom z blízkých. Pro praktický nácvik si prosím přineste pohodlné oblečení.

Osnova kurzu

  • Seznámení se s reflexní terapií
  • Zdraví v souvislostech celého těla
  • Techniky uvolnění krční páteře
  • Praktická ukázka

Lektor

Josef Vrba absolvoval Školu reflexní terapie Juliuse Patakyho a záhy si v roce 2000 otevřel vlastní praxi. Intenzivně se věnuje a vzdělává nejen v praktikách reflexní terapie, ale propojuje jí také s dalšími směry čínské medicíny. Využívá tak znalosti akupunktury, moxování, baňkování, ale i moderní technologie jako je např. přístroj Oberon, který byl původně určen pro lety do vesmíru. Ve své praxi vychází z učení školy Jiřího Janči. Vypracoval si systém, kterým se snaží zbořit mýtus, že reflexní terapie je bolestivá. Internetové stránky lektora naleznete na www.reflexni-terapie.cz

Jak si uvolnit krční páteř? Radí terapeut Josef Vrba

 

Místo konání

Učebna vzdělávacího centra ACZ
Týnská 21, Praha 1 - Staré Město

Učebna se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. 

Učebna je v blízkosti stanic metra a tramvajových zastávek: Náměstí Republiky (metro B), Můstek (metro B a A), Staroměstská (metro A). O víkendech možno zdarma parkovat na veřejném parkovišti na Senovážném náměstí (cca 7 min. chůze od učebny).

Mám zájem o tento kurz

Prosím o zaslání informací o možnostech konání a termínech kurzu

Termín není stanoven!