ikona-938.jpg

Online kurzy

Online kurzy (webináře) jsou moderní formou distačního studia. Tyto kurzy probíhají naživo přes internet. Lektora kurzu vidíte a slyšíte na svém počítači a pokud budete chtít, může lektor vidět a slyšet Vás. Online lze studovat prakticky odkudkoli, potřebujete jen přístup internet a svůj počítač, tablet nebo telefon.
co-si-vzit-na-sebe-kdyz.jpg

Online kurz oblékání pro různé příležitosti

Chcete najít svůj styl v oblékání, který podtrhne Vaši osobnost? Toužíte po změně image v nové fázi života? Jdete na speciální akci a nevíte, co si vzít na sebe? Vaše skříň je sice plná, ale přesto si nemáte co obléknout? V našem on-line kurzu najdete odpověď na všechny tyto otázky a nejen na ně.

Tento kurz je online varianta našeho oblíbeného prezenčního kurzu "Oblékání pro různé příležitosti".

online-kurz-pisemne-komunikace.jpg

Online kurz písemné komunikace

Chcete se naučit, jak můžete písemnou komunikací udělat ten nejlepší dojem? Zúčastněte se ze svého domova nebo své kanceláře našeho online kurzu písemné komunikace. Písemná komunikace je Vaší vizitkou. V našem online kurzu se naučíte, jak lze kvalitním písemným projevem lépe působit na ostatní. Dostanete mnoho užitečných tipů, jak můžete svojí písemnou komunikaci zlepšit. Dozvíte se důležitá pravidla písemné komunikace. Zjistíte, jak může vhodně napsaný e-mail podpořit úspěchy ve Vaší práci, v podnikání Vaší společnosti nebo i ve Vašem osobním životě.

Tento kurz je online varianta našeho oblíbeného prezenčního kurzu "Písemná a emailová komunikace".

online-kurz-etikety.jpg

Online kurz etikety

Vhodné společenské chování (etiketa) je dnes v pracovním životě nezbytností. V tomto online kurzu etikety se naučíte pravidla společenského kontaktu, typy a rozdíly společenských událostí i základní pravidla gastronomické etikety. Kurz Vám pomůže zvládnout profesionálně všechny významné pracovní i společenské akce. Praktické školení je také zaměřené na společenská pravidla  telefonické i e-mailové komunikace. Po absolvování kurzu etikety se budete cítit sebejistěji a upevníte si vlastní pozitivní image. Umění společenského chování otevírá nejen srdce, ale i významné pracovní možnosti. 

Tento kurz je varianta našeho prezenčního kurzu "Etiketa a společenské chování".

online-sestinedeli.jpg

Online kurz přípravy na šestinedělí

Kurz je určený těhotným ženám a jejím partnerům. Je vhodný nejen pro ty, kteří očekávají první dítě a nevědí, na co se mají připravit, ale i pro všechny, kteří již šestinedělí zažili a chtěli by ho tentokrát prožít jinak.

online-prijimaci-pohovor.jpg

Online kurz přípravy na přijímací pohovor

Kurz Příprava na přijímací pohovor Vás připraví na rozhodující krok ve Vašem životě. Nenechte se zaskočit a naučte se, jak naplno využít svého potenciálu k získání ideální pracovní pozice.

Cílem kurzu je připravit účastníky na možná úskalí, se kterými se mohou při přijímacím řízení setkat, a pomoci jim úspěšně projít celým procesem.

Připravte se s naším kurzem a získejte zaměstnání svých snů. Díky kurzu ukážete u přijímacího řízení své přednosti tak, že si Vy budete vybírat mezi zaměstnavateli.

od 30. 8. 2021
do 30. 8. 2021
od 17:00
do 20:15
790,- KčDetail
kurzu
online-time-management.jpg

Online kurz time managementu

Pokud si myslíte, že Váš čas je příliš cenný, než abyste s ním plýtvali, přihlaste se do našeho kurzu Time managementu a my Vás naučíme, jak si správně určit priority, jak postupovat při plánování dne, týdne i celého života, nebo jak se naučit říkat "ne". Nejenom manažeři potřebují být dobrými organizátory svého času. Organizační dovednosti může uplatnit ve svém životě i zaměstnání každý.

online-psani-vsemi-deseti.jpg

Online kurz psaní všemi deseti

Hledáte při psaní písmenka a znaky? Vracíte se často, abyste opravovali překlepy? Nenechte se při práci zpomalovat klávesnicí. Naučte se psát všemi deseti. Efektivnější budete nejen v pracovních úkolech, ale třeba i v konverzacích s přáteli. Nyní v individuálních on-line lekcích.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 3850,- KčDetail
kurzu
psani-deseti-pro-deti.jpg

On-line kurz psaní všemi deseti pro děti 12-15 let

Kurz psaní všemi deseti otevíráme i dětem. Čím dříve si tuto dovednost osvojí, tím spíše je budou v budoucnu trápit následky špatného držení těla a prstokladu. Naše děti tráví u počítačů mnoho hodin psaním nejen ve škole ale i na sociálních sítích. Umění psát všemi deseti šetří nejen jejich čas, ale i krční páteř. Je to neocenitelná znalost, která se hodí po celý život, a přesto ji ve školních osnovách najdeme jen zřídka.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 3850,- KčDetail
kurzu
hlasova-vychova.jpg

Online kurz hlasové výchovy

Kurz je určen pro všechny, kteří často používají hlas - řeč, jako pracovní nástroj, i pro pouhé nadšence. Během výuky zjistíte, jak pracovat s dechem, hlasem i bránicí. Propracujete se ke správnému položení hlasu a tím váš projev získá větší autenticitu. Práce s dynamikou projevu zajistí pozornost vašich posluchačů. V tomto kurzu se lektorka věnuje každému studentovi individuálně a dlouhodobě. Můžete tak sledovat svůj pokrok.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 4290,- KčDetail
kurzu
online-penize-deti.jpg

Online kurz peníze a děti

Rodiče, peníze a děti – diskuse trvající věky. Jak rozvíjet finanční zodpovědnost svých dětí aneb proč vzor našich rodičů již nestačí? Jak podpořit vývoj dětí a vést je k návykům, které jim pomohou k vyšším finančním schopnostem a dovednostem? Jak zajistit své děti a při tom se vyhnout rizikům spojených se smlouvami na nezletilé? Nechcete nechat finanční vzdělávání jen na učitelích? Hledáte tipy, jak pracovat a posouvat své děti v otázce peněz? Pak právě tento kurz je tu pro Vás!

od 14. 9. 2021
do 15. 9. 2021
od 17:00
do 19:00
980,- KčDetail
kurzu
individualni-online-kurz-ms-excel.jpg

Individuální online kurz MS Excel

Na individuálním online kurzu Microsoft Excel se lektor bude věnovat jen Vám. Naučíte se používat tento skvělý tabulkový procesor, vytvářet elegantní tabulky, používat základní i pokročilejší funkce nebo tvořit grafy. Kurz se hodí pro začátečníky i pokročilejší uživatele.

od 31. 12. 2021
do 31. 12. 2021
00:00 4950,- KčDetail
kurzu
online-kurz-ms-office.jpg

Online kurz MS Office

Naučte se naplno využívat nejdůležitější programy z kancelářského balíčku Microsoft Office. Naučíme Vás pracovat textovým procesorem MS Word, s tabulkovým procesorem MS Word a s nástrojem pro tvorbu prezentací MS PowerPoint.

od 9. 8. 2021
do 20. 8. 2021
od 09:00
do 12:00
9500,- KčDetail
kurzu
od 9. 8. 2021
do 20. 8. 2021
od 14:30
do 17:30
9500,- KčDetail
kurzu