ikona-938.jpg

Online kurzy

Online kurzy (webináře) jsou moderní formou distačního studia. Tyto kurzy probíhají naživo přes internet. Lektora kurzu vidíte a slyšíte na svém počítači a pokud budete chtít, může lektor vidět a slyšet Vás. Online lze studovat prakticky odkudkoli, potřebujete jen přístup internet a svůj počítač, tablet nebo telefon.
online-kurz-pedagogicke-minimum-pro-lektory.jpg

Online kurz Pedagogické minimum pro lektory

Online kurz Pedagogické minimum pro lektory je určen všem, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti vzdělávání dospělých, a je pro ně vhodnější absolvovat studium z pohodlí domova. Kurz je koncipován tak, aby studenti po jeho úspěšném ukončení byli připraveni na absolvování kvalifikační zkoušky Lektor dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

komunikace-v-detskych-skupinach.jpg

Online kurz Komunikace s dětmi v dětských skupinách

V kurzu se naučíte komunikovat s nejmenšími dětmi a napomáhat k jejich komplexnímu rozvoji. Na praktických příkladech lektorka ukazuje možnosti řešení problémových situací a důležitost individuálního přístupu. Online kurz je vhodný zejména pro učiteky a vedoucí dětských skupin, chůvy, ale také pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o efektivní komunikaci s dětmi.

online-kurz-pisemne-komunikace.jpg

Online kurz písemné komunikace

Chcete se naučit, jak můžete písemnou komunikací udělat ten nejlepší dojem? Zúčastněte se ze svého domova nebo své kanceláře našeho online kurzu písemné komunikace. Písemná komunikace je Vaší vizitkou. V našem online kurzu se naučíte, jak lze kvalitním písemným projevem lépe působit na ostatní. Dostanete mnoho užitečných tipů, jak můžete svojí písemnou komunikaci zlepšit. Dozvíte se důležitá pravidla písemné komunikace. Zjistíte, jak může vhodně napsaný e-mail podpořit úspěchy ve Vaší práci, v podnikání Vaší společnosti nebo i ve Vašem osobním životě.

Tento kurz je online varianta našeho oblíbeného prezenčního kurzu "Písemná a emailová komunikace".

online-kurz-etikety.jpg

Online kurz etikety

Vhodné společenské chování (etiketa) je dnes v pracovním životě nezbytností. V tomto online kurzu etikety se naučíte pravidla společenského kontaktu, typy a rozdíly společenských událostí i základní pravidla gastronomické etikety. Kurz Vám pomůže zvládnout profesionálně všechny významné pracovní i společenské akce. Praktické školení je také zaměřené na společenská pravidla  telefonické i e-mailové komunikace. Po absolvování kurzu etikety se budete cítit sebejistěji a upevníte si vlastní pozitivní image. Umění společenského chování otevírá nejen srdce, ale i významné pracovní možnosti. 

Tento kurz je varianta našeho prezenčního kurzu "Etiketa a společenské chování".

online-psani-vsemi-deseti.jpg

Online kurz psaní všemi deseti

Hledáte při psaní písmenka a znaky? Vracíte se často, abyste opravovali překlepy? Nenechte se při práci zpomalovat klávesnicí. Naučte se psát všemi deseti. Efektivnější budete nejen v pracovních úkolech, ale třeba i v konverzacích s přáteli. Nyní v individuálních on-line lekcích.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 5190,- KčDetail
kurzu
psani-deseti-pro-deti.jpg

On-line kurz psaní všemi deseti pro děti 12-15 let

Kurz psaní všemi deseti otevíráme i dětem. Čím dříve si tuto dovednost osvojí, tím spíše je budou v budoucnu trápit následky špatného držení těla a prstokladu. Naše děti tráví u počítačů mnoho hodin psaním nejen ve škole ale i na sociálních sítích. Umění psát všemi deseti šetří nejen jejich čas, ale i krční páteř. Je to neocenitelná znalost, která se hodí po celý život, a přesto ji ve školních osnovách najdeme jen zřídka.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 5190,- KčDetail
kurzu
hlasova-vychova.jpg

Online kurz hlasové výchovy

Kurz je určen pro všechny, kteří často používají hlas - řeč, jako pracovní nástroj, i pro pouhé nadšence. Během výuky zjistíte, jak pracovat s dechem, hlasem i bránicí. Propracujete se ke správnému položení hlasu a tím váš projev získá větší autenticitu. Práce s dynamikou projevu zajistí pozornost vašich posluchačů. V tomto kurzu se lektorka věnuje každému studentovi individuálně a dlouhodobě. Můžete tak sledovat svůj pokrok.

individualni-online-kurz-ms-excel.jpg

Individuální online kurz MS Excel

Na individuálním online kurzu Microsoft Excel se lektor bude věnovat jen Vám. Naučíte se používat tento skvělý tabulkový procesor, vytvářet elegantní tabulky, používat základní i pokročilejší funkce nebo tvořit grafy. Kurz se hodí pro začátečníky i pokročilejší uživatele.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 8190,- KčDetail
kurzu
individualni-online-kurz-ms-word.jpg

Individuální online kurz MS Word

Na individuálním online kurzu Microsoft Word se lektor bude věnovat jen Vám. Naučíte se používat tento skvělý textový procesor, vytvářet elegantní dokumenty a používat základní i pokročilejší funkce. Kurz se hodí pro začátečníky i pokročilejší uživatele.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 6150,- KčDetail
kurzu
individualni-online-kurz-ms-powerpoint.jpg

Individuální online kurz MS PowerPoint

V individuálním online kurzu Microsoft Powerpoint se lektor bude věnovat jen Vám. Naučíte se používat tento program a vytvářet skvěle vypadající prezentace, které zaujmou vaše posluchače. Kurz se hodí pro začátečníky i pokročilejší uživatele.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 6150,- KčDetail
kurzu
individualni-online-kurz-ms-office.jpg

Individuální online kurz MS Office

Naučte se naplno využívat nejdůležitější programy z kancelářského balíčku Microsoft Office. Naučíme Vás pracovat textovým procesorem MS Word, s tabulkovým procesorem MS Excel a s nástrojem pro tvorbu prezentací MS PowerPoint.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 14490,- KčDetail
kurzu
individualni-online-kurz-ms-windows-10.jpg

Individuální online kurz MS Windows 10

Na individuálním online kurzu Microsoft Windows 10 se lektor bude věnovat jen Vám. Naučte se s jistotou a lehkostí ovládat operační systém Microsoft Windows 10, který najdete na většině moderních počítačů.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 3900,- KčDetail
kurzu
individualni-on-line-kurz-obsluha-osobniho-pocitace.jpg

Individuální on-line kurz Obsluha osobního počítače

Individuální on-line kurz Obsluha osobního počítače navazuje na základní počítačové znalosti účastníků a rozšiřuje je o pokročilejší dovednosti a znalost dalších počítačových programů.
Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit lépe ovládat počítač.

Kdykoliv... ... a kdekoliv:-) 19490,- KčDetail
kurzu